Улична трка

Улична трка

Сомборска улична трка, дечја спортска манифестација у организацији Атлетског клуба „Маратон", подржана од стране Скупштине града Сомбора и Спортског савеза града Сомбора, девети пут за редом одржана је у петак, 19.10.2018. године, са почетком у 16 часова. Учесници су се окупљали испред робне куће „Београд", у улици Краља Петра I, одакле су их стручни сарадници за физичко васпитање, Наташа Бабић, Синиша Лазић, Јован Узелац и Филип Локас одвели на стартне позиције.

Предшколску установу „Вера Гуцуња" представљала су деца из објекта: „Бајка", васпитачице Јасмине Веселиновић и „Венчић", васпитачице Милице Влаисављевић, као и деца из других објеката која су дошла у пратњи родитеља.На уличној трци учествовало је 58 деце.

Девојчице које су освојиле прва три места су:Ана Шмит - 1. место (објекат „Бамби"), Луција Перић - 2. место (објекат „Венчић") и Миња Шнадербек - 3. место (објекат „Вила"). Дечаци који су освојили прва три места су: Милош Петковић - 1. место (објекат „Венчић"), Урош Марковић - 2. место (објекат „Ђурђевак") и Алексеј Шошкић - 3. место (објекат „Бајка"). Деца која су освојила прва три места добила су медаље и дипломе.
Више фотографија можете погледати у нашој фото галерији.