Крос РТС-а

Крос РТС-а

Град Сомбор је у суботу, 12.10.2019. године,био домаћин другог такмичења у оквиру традиционалног РТС Кроса. Крос је одржан на градском Хиподрому са почетком у 9:50 часова за девојчице и 9:55 часова за дечаке. Скуп деце је био у 9:30 часова на градском хиподрому где су их дочекивали стручни сарадник за физичко васпитање и васпитач. Учествовало је 84 детета из предшколске установе „Вера Гуцуња". Поред наше установе учествовале су и предшколске установе из Апатина, Куле, Оџака, Малог Иђоша и Суботице.

Првих десет места добило је дипломе, а медаље и награде су биле предвиђене за прва 3 места. У категорији девојчица Дуња Вучинић, објекат „Петар Пан", је заузела треће место, док је још 5 девојчица освојило дипломе. У
категорији дечака прво место освојио је Урош Марковић и друго место Немања Вишинка, објекат „Маслачак", а још четири дечака су освојила дипломе.
Више фотографија можете погледати у нашој фото галерији.